the life of a model •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Welcome!

2013. március 11-én hivatalosan is megnyitott a fórum!
Sok szeretettel, és ölelő karokkal várjuk leendő játékosainkat! Gyertek, nézzetek szét, alkossatok, és játsszatok!
Navigation
Szabályzat
Világleírás
Csoportleírás
Életrajz minta
Canon karakterek
Keresett karakterek
Information
Hírek

Figyelem!
Jelenleg semmiféle közérdekű információval nem szolgálhatunk!
Staff
♔ Staff ♔

Statistics
Statistics

tagok: 18

model: 7
manager: 1
trainer: 0
helper: 1
outsider: 3
media: 1
Weather
Párizs, és környéke!

Napi átlaghőmérséklet:
1-5 °C
Éjszakai átlaghőmérséklet:
-3-0 °C
Legutóbbi témák
» Danielle Barelli- Készül
Song Min Hee ~ Empty2013-10-12, 02:00 by Danielle Barelli

» Paul - készül
Song Min Hee ~ Empty2013-09-05, 10:17 by Paul Walker

» Nightshade-Bane szerepjáték
Song Min Hee ~ Empty2013-07-09, 19:20 by Vendég

» >>You want to kill me...
Song Min Hee ~ Empty2013-06-13, 19:23 by Vendég

» Fotóstúdió
Song Min Hee ~ Empty2013-04-28, 01:48 by Jake Everlise

» Rissa the List
Song Min Hee ~ Empty2013-04-24, 05:13 by Karissa Peterson

» Arcfoglaló
Song Min Hee ~ Empty2013-04-22, 04:24 by Jake Everlise

» Jake Everlise
Song Min Hee ~ Empty2013-04-22, 04:18 by Kendall Swire

» Nathaniel Cox - coming
Song Min Hee ~ Empty2013-04-22, 04:02 by Nathaniel H. Cox

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) 2024-04-08, 21:58-kor volt itt.

 

 Song Min Hee ~

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Song Min Hee
staff •
Song Min Hee


Kor : 34
Kapcsolat : bonyolult kapcsolatban
Vele : Caleb Lee
Lakhely : Cité-sziget
Foglalkozás : modell
Play by : Im Yoona
Kép : Song Min Hee ~ Lovesong_zpsb9b53e1e

Song Min Hee ~ Empty
TémanyitásTárgy: Song Min Hee ~   Song Min Hee ~ Empty2013-03-11, 03:04


SONG MIN HEE


22; modell; im yoona

Song Min Hee ~ IMG_20130311_145005_zps1021cfd8

THE LIFE OF A MODEL


- Párizs.- Mondom teljesen nyugodtan a riporternek az állítólagos botrányom miatt megrendezett sajtótájékoztatón. Csak mert az SM volt olyan kedves, és a nyakamba vart valami teljesen mondvacsinált ügyet, el kell hagynom az országot, karrierépítés címszó alatt. Komolyan, hogy egyezhet bele bárki a csapatomból, hogy Korea leghíresebb modelljét elküldjék a világ másik felébe, mert itthon épp ráuntak. Ez abszurd. Csak annyi a nagy probléma, hogy nem nagyon tehetek ellene semmi, tekintve, hogy itt én eszköz vagyok. Kaptam három hetet, hogy lezárjak mindent, és összepakoljak, elküldjen a cuccaimat, megvegyem a repülőjegyem, bejussak a katonaságba elbúcsúzni a bátyámtól, aki ha épp nem a szolgálatát töltené, tuti, hogy kiverné a balhét, elköszönjek mindenkitől, és szépen szólva kitakarodjak az országból. Persze előtte még sajtótájékoztatók sora, tv-s fellépések sora, mert alázzuk meg még jobban szegény ártatlan báránykát...

Rendben..talán mégse vagyok annyira ártatlan mint amennyire beállítom magam. Igen...talán az elmúlt pár hónapban miattam volt hangos a sajtó, és igen, talán több énekessel volt afférom, mint kellett volna, de senki nem mondta, hogy ne tegyem! Nem. Csak leszídtak, miután hibáztam. Mindenki hibás nem csak én. Mindenki!! De én nem akarok elmenni, itt van mindenki akit szeretek, a barátaim, a családom, az anyanyelvem. Alig beszélek franciául...jó ez hazugság, anyám ragaszkodott hozzá, hogy legalább két nyelvet folyékonyan beszéljek, de ezt senkinek nem kell tudnia!

A menedzserem oldaba bök, válaszolni kéne. De mi volt a kérdés? Jah...mit fogok csinálni.
- Modellkedni természetesen. Már kaptam pár remek ajánlatot Franciaországban is, biztos nem fogok unatkozni, és amint lehet, hazajövök, hogy tudjam folytatni az itteni karrierem. Ne aggódjanak, hallanak még rólam. Köszönöm. - Felállok, meghajolok, majd a testőrök körében kivonulok a teremből. Mára pont elég is volt, pár óra és indul a gépem, nagyon megbüntetnének, ha lekésném. Felmegyek a szállodai szobámba, és az ágyra huppanva a tenyerembe temetem az arcom. Csak ezt a pár hónapot éljem túl.

- A Korea Air 625-ös párizsi járatára várakozókat kérem, kezdjék meg a beszállást. - Hát akkor ennyi. Mennem kell. Egyedül jöttem ki, mindenféle kíséretet mellőzve, napszemüvegben, baseballsapkában. Így hátha nem ismernek fel. A vállamra veszem a táskám, beállok a sorba, hogy végre feljussak a gépre, és 15 órán keresztül aludhassak. Nem fogom kibírni ép ésszel.


TEMPLATE BY BEE at CAUTION 2.0
Vissza az elejére Go down
Isabel Moira Leroy
model •
Isabel Moira Leroy


Kor : 31
Kapcsolat : eljegyzett
Vele : George & Jonathan
Lakhely : Cité-sziget
Foglalkozás : modell
Titulus : naughty princess
Play by : Candice Swanepoel
Kép : Song Min Hee ~ 111_www.kepfeltoltes.hu_

Song Min Hee ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Song Min Hee ~   Song Min Hee ~ Empty2013-03-11, 12:45

Elfogadva!

Egyetlen Lolls-om, örülök, hogy viszontlátlak ezen a fórumon! És, hogy örömöm még teljesebb legyen, nem is szolgálhattál volna ennél tökéletesebb életrajzzal! Minden sorát élveztem, imádtam, és, ami a lényeg, megismertem Min Hee valóját.
Nincs is más hátra, mint hogy foglalózz, aztán eredj, és játssz a játéktéren! <3
Vissza az elejére Go down
 
Song Min Hee ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Song Min Hee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the life of a model • :: ALKOTÁS :: Elfogadott életrajzok :: Model-
Ugrás: