10×210-ES KÉP IDE" />
the life of a model •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Welcome!

2013. március 11-én hivatalosan is megnyitott a fórum!
Sok szeretettel, és ölelő karokkal várjuk leendő játékosainkat! Gyertek, nézzetek szét, alkossatok, és játsszatok!
Navigation
Szabályzat
Világleírás
Csoportleírás
Életrajz minta
Canon karakterek
Keresett karakterek
Information
Hírek

Figyelem!
Jelenleg semmiféle közérdekű információval nem szolgálhatunk!
Staff
♔ Staff ♔

Statistics
Statistics

tagok: 18

model: 7
manager: 1
trainer: 0
helper: 1
outsider: 3
media: 1
Weather
Párizs, és környéke!

Napi átlaghőmérséklet:
1-5 °C
Éjszakai átlaghőmérséklet:
-3-0 °C
Legutóbbi témák
» Danielle Barelli- Készül
Paul - készül Empty2013-10-12, 02:00 by Danielle Barelli

» Paul - készül
Paul - készül Empty2013-09-05, 10:17 by Paul Walker

» Nightshade-Bane szerepjáték
Paul - készül Empty2013-07-09, 19:20 by Vendég

» >>You want to kill me...
Paul - készül Empty2013-06-13, 19:23 by Vendég

» Fotóstúdió
Paul - készül Empty2013-04-28, 01:48 by Jake Everlise

» Rissa the List
Paul - készül Empty2013-04-24, 05:13 by Karissa Peterson

» Arcfoglaló
Paul - készül Empty2013-04-22, 04:24 by Jake Everlise

» Jake Everlise
Paul - készül Empty2013-04-22, 04:18 by Kendall Swire

» Nathaniel Cox - coming
Paul - készül Empty2013-04-22, 04:02 by Nathaniel H. Cox

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) 2024-04-08, 21:58-kor volt itt.

 

 Paul - készül

Go down 
SzerzőÜzenet
Paul Walker

Paul Walker



Paul - készül Empty
TémanyitásTárgy: Paul - készül   Paul - készül Empty2013-09-05, 10:17


KARAKTER TELJES NEVE.


kor; csoport; play by;

Paul - készül 410×210-ES KÉP IDE

THE LIFE OF A MODEL



Sokak szerint (igaz éb ebbe nem értek eggyet) 23 évesen én vagyok az ország leghíresebb és legjobb fotósa. a munkatársaim legtöbbje irigykedve figyeli, hogy ilyen fiatalon már mennyire sikeres vagyok. Sokak szerint a családom lefízeti a divatházakat, persze ez marhaság. igaz abba igazuk van, hogy nem egy szegény családban nőttem fel. Egy amerikai elitt családból származok. gyermek korom tökéletes volt,egészen anyukám haláláig. fiatalon rákban halt meg és ezt apa nagyon nehezen dolgozta fel. ekkor 12 éves voltam és napi szinten feszekedtem apával. szörnyű volt minden egyes dolog akkor,amit anya nélkül kellet eltöltenem. Nem éreztem akkora hiányt az életemben, mint akkor. 13 és fél éves koromban, pedig beíratott egy bentlakásos iskolában. igazából ekkor romlott meg a kettőnk kapcsolatunk. a szomorú napokat, csak a fotózás tette elfogatható vá. már akkor rengeteget fotóztam. Kb. akkor jöttem rá, hogy mi akarok lennu. egy évig voltam a bentlakásosban, amikor a nagyiék megelégelték apa tetteit. ők letett a hivatalos gyámjaim és 15 éves koromban a párizsi birtokukra költöztem. az életem újra normális lett, lettek barátaim és végre azt csinálhatom, amit mindig akartam. profi fotósnak tanultam! ebbe nagyon sokat támógattak és segítettek a nagyszüleim. persze ebbe a jó évben is voltam ködös napok. mégpedig akkor, ha apámmal kellet találkozom, amit sajnos néha muszály volt megtennem. 19 éves koromban, pedig rátaláltam a szerelemre nicole-ra. azóta együtt vagyok és most már a jegyesem, vagyis.... na jó, van egy szeretöm. a neve cloe és már egy ideje csalom vele nicolt. nem tudom, hogy mit csináljak. mind a kettőt szeretem, de kit válasszak? a kérdés mellet még a nagyszüleim egézségügyi helyzetével is kell ügyelnem. ez mellet az apám,akivel 2 éve nem beszéltem a városba látógat! Tök jó lesz minden, amúgy persze azt se említettem, hogy házasodni készülök. De mi lesz ennek a vége az még kérdéses. Nicole vagy Cloe? Ez itt a kérdés!



TEMPLATE BY BEE at CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down
 
Paul - készül
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» William Wernest készül
» Benjamin Diffot || készül!
» Danielle Barelli- Készül

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the life of a model • :: ALKOTÁS :: Félkész & kész életrajzok-
Ugrás: