the life of a model •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Welcome!

2013. március 11-én hivatalosan is megnyitott a fórum!
Sok szeretettel, és ölelő karokkal várjuk leendő játékosainkat! Gyertek, nézzetek szét, alkossatok, és játsszatok!
Navigation
Szabályzat
Világleírás
Csoportleírás
Életrajz minta
Canon karakterek
Keresett karakterek
Information
Hírek

Figyelem!
Jelenleg semmiféle közérdekű információval nem szolgálhatunk!
Staff
♔ Staff ♔

Statistics
Statistics

tagok: 18

model: 7
manager: 1
trainer: 0
helper: 1
outsider: 3
media: 1
Weather
Párizs, és környéke!

Napi átlaghőmérséklet:
1-5 °C
Éjszakai átlaghőmérséklet:
-3-0 °C
Legutóbbi témák
» Danielle Barelli- Készül
Kendall Amelia Swire || ready for action Empty2013-10-12, 02:00 by Danielle Barelli

» Paul - készül
Kendall Amelia Swire || ready for action Empty2013-09-05, 10:17 by Paul Walker

» Nightshade-Bane szerepjáték
Kendall Amelia Swire || ready for action Empty2013-07-09, 19:20 by Vendég

» >>You want to kill me...
Kendall Amelia Swire || ready for action Empty2013-06-13, 19:23 by Vendég

» Fotóstúdió
Kendall Amelia Swire || ready for action Empty2013-04-28, 01:48 by Jake Everlise

» Rissa the List
Kendall Amelia Swire || ready for action Empty2013-04-24, 05:13 by Karissa Peterson

» Arcfoglaló
Kendall Amelia Swire || ready for action Empty2013-04-22, 04:24 by Jake Everlise

» Jake Everlise
Kendall Amelia Swire || ready for action Empty2013-04-22, 04:18 by Kendall Swire

» Nathaniel Cox - coming
Kendall Amelia Swire || ready for action Empty2013-04-22, 04:02 by Nathaniel H. Cox

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) 2024-04-08, 21:58-kor volt itt.

 

 Kendall Amelia Swire || ready for action

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kendall Swire
staff •
Kendall Swire



Kendall Amelia Swire || ready for action Empty
TémanyitásTárgy: Kendall Amelia Swire || ready for action   Kendall Amelia Swire || ready for action Empty2013-03-11, 04:08


Kendall Amelia Swire


17; model; lily collins;

Kendall Amelia Swire || ready for action Url_www.kepfeltoltes.hu_

THE LIFE OF A MODEL

Már gyakorlottan szedem a lábaim a magassarkumban és rohanok a modell ügynökséghez, mely teljes két évvel ezelőtt fedezett fel engem. Ha belegondolok milyen rég is volt az! Emlékszem mennyire örültem, hogy félig- meddig abbahagyhatom a sulit, de ennek ellenére még magántanulónak kell lennem. Elvégre is az Isten szerelmére egy modellnek az a dolga, hogy járja a világot és a képei a nagy kivetítőkön szerepeljenek, hogy minden egyes ember szemügyre vehesse az egyed szépségét. Világ életemben vonzottak a kamerák, az osztályképeken előre furakodtam, pedig sosem voltam valami alacsony, de nem érdekelt. A középpontban akartam lenni, mint senki más rajtam kívül. Még mai napig is ha nem én vagyok a társaság középpontja sokszor úgy érzem elhanyagolnak. Hülye szokás tudom, de egy idő után meg lehet szokni és teljesen hétköznapivá válik.
Hallom a cipőm kopogását a kivételesen halk utcán, majd egy kis idő után már nem is erre összpontosítok hanem arra, hogy beérjek az épületbe és kezdődhessen a fotózás, mely már a mai napra a lételememmé vált.
- Késtél, mily meglepő! – gúnyolódik a menedzserem, majd karon ragad és meg sem kérdezi hol jártam vagy mit csináltam, ami miatt ezúttal is késtem. Szó szerint bedob a sminkesek közzé és hirtelenjében levegőt sem kapok annyi ember ugrál körülöttem. Egyszerre készítik a hajam, a sminkem és fogalmam sincs megmerjek- e szólalni vagy ez is azokba a bizonyos élethelyzetekbe tartozik, amelyekben jobb ha csendben maradsz és kussban ülsz. Lehunyom a szemem és hallgatom a nyüzsgést, mely mily’ meglepő módon körülöttem zajlik. Lassan fújom ki a bennem felgyülemlett levegőt és egész kényelmesen hátradőlök, mire mindenki eltávolodik tőlem. Miért midnig olyankor készülök el, mikor kényelembe helyezem magam és készülök bealudni? Mindegy, hiszen ilyen az én szerencsém.
Mosolyogva nézek bele a tükörbe és teljesen megvagyok elégedve a tükörképemmel. Egoista módon egy puszit küldök a tükör felé, majd egy nevetés közepette megfordulok és kezdődhet a fotózás. Ez az életem és senki sem veheti el tőlem..



TEMPLATE BY BEE at CAUTION 2.0
Vissza az elejére Go down
Song Min Hee
staff •
Song Min Hee


Kor : 34
Kapcsolat : bonyolult kapcsolatban
Vele : Caleb Lee
Lakhely : Cité-sziget
Foglalkozás : modell
Play by : Im Yoona
Kép : Kendall Amelia Swire || ready for action Lovesong_zpsb9b53e1e

Kendall Amelia Swire || ready for action Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall Amelia Swire || ready for action   Kendall Amelia Swire || ready for action Empty2013-03-16, 04:58

Elfogadva!

Nem igazán értem mi bajod van vele! Szerintem nagyon jó lett, pedig kukacoskodó vagyok.
Tudod, a helyesírást nézd át, foglalózz és nyomás játszani <3
Vissza az elejére Go down
 
Kendall Amelia Swire || ready for action
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kendall Swire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the life of a model • :: ALKOTÁS :: Elfogadott életrajzok :: Model-
Ugrás: