the life of a model •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Welcome!

2013. március 11-én hivatalosan is megnyitott a fórum!
Sok szeretettel, és ölelő karokkal várjuk leendő játékosainkat! Gyertek, nézzetek szét, alkossatok, és játsszatok!
Navigation
Szabályzat
Világleírás
Csoportleírás
Életrajz minta
Canon karakterek
Keresett karakterek
Information
Hírek

Figyelem!
Jelenleg semmiféle közérdekű információval nem szolgálhatunk!
Staff
♔ Staff ♔

Statistics
Statistics

tagok: 18

model: 7
manager: 1
trainer: 0
helper: 1
outsider: 3
media: 1
Weather
Párizs, és környéke!

Napi átlaghőmérséklet:
1-5 °C
Éjszakai átlaghőmérséklet:
-3-0 °C
Legutóbbi témák
» Danielle Barelli- Készül
Isabel Moira Leroy Empty2013-10-12, 02:00 by Danielle Barelli

» Paul - készül
Isabel Moira Leroy Empty2013-09-05, 10:17 by Paul Walker

» Nightshade-Bane szerepjáték
Isabel Moira Leroy Empty2013-07-09, 19:20 by Vendég

» >>You want to kill me...
Isabel Moira Leroy Empty2013-06-13, 19:23 by Vendég

» Fotóstúdió
Isabel Moira Leroy Empty2013-04-28, 01:48 by Jake Everlise

» Rissa the List
Isabel Moira Leroy Empty2013-04-24, 05:13 by Karissa Peterson

» Arcfoglaló
Isabel Moira Leroy Empty2013-04-22, 04:24 by Jake Everlise

» Jake Everlise
Isabel Moira Leroy Empty2013-04-22, 04:18 by Kendall Swire

» Nathaniel Cox - coming
Isabel Moira Leroy Empty2013-04-22, 04:02 by Nathaniel H. Cox

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) 2024-04-08, 21:58-kor volt itt.

 

 Isabel Moira Leroy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Isabel Moira Leroy
model •
Isabel Moira Leroy


Kor : 31
Kapcsolat : eljegyzett
Vele : George & Jonathan
Lakhely : Cité-sziget
Foglalkozás : modell
Titulus : naughty princess
Play by : Candice Swanepoel
Kép : Isabel Moira Leroy 111_www.kepfeltoltes.hu_

Isabel Moira Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Isabel Moira Leroy   Isabel Moira Leroy Empty2013-03-10, 06:20


ISABEL MOIRA LEROY.


19; model; Candice Swanepoel;

Isabel Moira Leroy 10241871221_www.kepfeltoltes.hu_

THE LIFE OF A MODEL

Az életem egy külső szemlélőnek egészen fantasztikusnak, és tökéletesnek hathat, azonban, ez koránt sem így igaz!
A világ egyik leggazdagabb családjának egyetlen egy leánya vagyok, testvéremmel hatalmas vagyont, és egyúttal felelősséget fogunk örökölni. Bár, nem is kellene aggódnom a pénz miatt, hiszen Párizs egyik legkeresettebb modelljeként tengetem életemet. Siker, fény, és minden egyéb, mégsem érzem magam szerencsésnek. Legalábbis lelkileg nem.
Apám szereti a hagyományokat, és folytatja is őket, így nem is tudom hova gondoltam akkor, amikor azt feltételeztem, hogy szabadjára enged a párkeresésben. Nos, pontosan egy éve ismertetett össze George Cromwell üzletemberrel, aki apám munkatársa, a nők bálványa, és igen csak tehetős vagyonnal rendelkezik. A szüleim úgy gondolták, hogy tökéletes partnerem lesz egy életen át, persze, nem csak az én érdekeimet nézték, hiszen, ha így tettek volna, ma nem lennék Cromwell jegyese. Apám ugyanis fél attól, hogy évek múlva tönkremegy a vállalkozása, és, ha sajnálatos módon megtörténne, kedves veje bizonyára kisegíti majd pár millióval, így nem kell aggódnia a megélhetéséért.
A saját családom által felállított csapdába estem, és nem tudok szabadulni. A szüleim elvárják, hogy hisztéria nélkül, legalább tettetett boldogsággal álljak George mellett, ami egyáltalán nem könnyű. Még csak a barátomnak sem mondhatom, pedig mennyivel könnyebb lenne a közös életünk, ha megbeszélhetnénk egymással a problémáinkat.. Amik részemről kifogyhatatlanok.
Ugyanis, mint modell rengeteg segítséget, és fejlődést remélhetek mind a menedzseremtől, mind a személyzettől, és persze, főképp a tréneremtől. És, be kell valljam, ez okozza a legtöbb gondot az életemben. Vagyis inkább bonyodalmat. Hiszen az, hogy George iránt nem érzek semmiféle kötődést, nem jelenti azt, hogy az érzelmeim nem irányulnak más férfi felé.
Jonathan Mayor. A trénerem, a fejlődésemet biztosító egyén, a szeretőm. Senki sem tud róla, és ez így is van rendjén. Bár, szívesebben vallanám be országnak-világnak, hogy Jonah az, akit szeretek, és Cromwell pedig mehet egyenest a pokolba.. Viszont ez egyenlőre lehetetlennek tűnik, hiszen egy jó lánynak alapvető az, hogy kövesse szülei utasításait, még akkor is, ha azokkal egyáltalán nem ért egyet..



TEMPLATE BY BEE at CAUTION 2.0
Vissza az elejére Go down
Song Min Hee
staff •
Song Min Hee


Kor : 34
Kapcsolat : bonyolult kapcsolatban
Vele : Caleb Lee
Lakhely : Cité-sziget
Foglalkozás : modell
Play by : Im Yoona
Kép : Isabel Moira Leroy Lovesong_zpsb9b53e1e

Isabel Moira Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isabel Moira Leroy   Isabel Moira Leroy Empty2013-03-20, 07:57


azt hiszem nem kell mondanom mennyire imádlak, meg azt is ahogy írsz, szóval tudsz mindent, tökéletes, ahogy te is <3
szaladj foglalózni,. és stipitop egy játék !!
made by tillie of caution
elfogadva

Vissza az elejére Go down
 
Isabel Moira Leroy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Isabel Moira Leroy
» Isabel Moira Leroy
» Ivan Philippe Leroy
» Ivan Philippe Leroy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the life of a model • :: ALKOTÁS :: Elfogadott életrajzok :: Model-
Ugrás: