the life of a model •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Welcome!

2013. március 11-én hivatalosan is megnyitott a fórum!
Sok szeretettel, és ölelő karokkal várjuk leendő játékosainkat! Gyertek, nézzetek szét, alkossatok, és játsszatok!
Navigation
Szabályzat
Világleírás
Csoportleírás
Életrajz minta
Canon karakterek
Keresett karakterek
Information
Hírek

Figyelem!
Jelenleg semmiféle közérdekű információval nem szolgálhatunk!
Staff
♔ Staff ♔

Statistics
Statistics

tagok: 18

model: 7
manager: 1
trainer: 0
helper: 1
outsider: 3
media: 1
Weather
Párizs, és környéke!

Napi átlaghőmérséklet:
1-5 °C
Éjszakai átlaghőmérséklet:
-3-0 °C
Legutóbbi témák
» Danielle Barelli- Készül
Ivan Philippe Leroy Empty2013-10-12, 02:00 by Danielle Barelli

» Paul - készül
Ivan Philippe Leroy Empty2013-09-05, 10:17 by Paul Walker

» Nightshade-Bane szerepjáték
Ivan Philippe Leroy Empty2013-07-09, 19:20 by Vendég

» >>You want to kill me...
Ivan Philippe Leroy Empty2013-06-13, 19:23 by Vendég

» Fotóstúdió
Ivan Philippe Leroy Empty2013-04-28, 01:48 by Jake Everlise

» Rissa the List
Ivan Philippe Leroy Empty2013-04-24, 05:13 by Karissa Peterson

» Arcfoglaló
Ivan Philippe Leroy Empty2013-04-22, 04:24 by Jake Everlise

» Jake Everlise
Ivan Philippe Leroy Empty2013-04-22, 04:18 by Kendall Swire

» Nathaniel Cox - coming
Ivan Philippe Leroy Empty2013-04-22, 04:02 by Nathaniel H. Cox

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) 2024-04-08, 21:58-kor volt itt.

 

 Ivan Philippe Leroy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ivan Philippe Leroy
outsider •
Ivan Philippe Leroy



Ivan Philippe Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Ivan Philippe Leroy   Ivan Philippe Leroy Empty2013-03-15, 01:10


Ivan Philippe Leroy.


22; outsider; alex pettyfer;


THE LIFE OF A MODEL

Helló Szöszi,

Szóval, nézd, sokat gondolkodtam felőled, és arra jutottam, hogy végül is, igazad volt. Tényleg csődtömeg vagy, nem is értem, miért álltattam magamat – és téged – azzal, hogy ez nem igaz, hogy ez csak a te beteges kényszerképzeted, amit az önbizalomhiányod táplál, meg a tény, hogy minden jel arra utal, hogy idén mégsem fogod befejezni az egyetemet, annak ellenére, hogy megismerkedésünk pillanatában még ez volt a célod (Mikor is volt már? Egy éve? Kettő? Fene tartja számon.). Ó, igen, te és a nagy terveid! Mondd csak, de egészen őszintén, Leroy, volt egyetlen egy is, amit valaha megvalósítottál? Hm? Mert, ahogy végiggondolom a sztorikat, amiket meséltél nekem, minden, amit elértél, annyi volt, hogy tíz éves korodban ki sikerült sírnod magadnak egy kutyát, amit két héttel később elütött egy részeg taxisofőr. Igazán, szívem legmélyéről szólva, gratulálok ehhez.

Fáj ezt olvasni? Gondolom, igen. Elég patkány vagyok, hogy ezt így közlöm veled. Mások talán finomkodnának, és csak annyit mondanának, tévedés volt, hogy veled összeakadtak, tévedés volt minden érintésük, veled töltött estékjük, közösen szívott füves cigijük… Tévedés voltál, egy hiba, amit valamiért egy kicsit sem bánok. Szinte már látom magam előtt, ahogy a padlón fekszel, mikor én vigyorogva szállok fel a Texasba menő gépemre. (Ez most tök úgy hangzott, mintha az elmúlt kábé másfél év alatt minden este megdugtalak volna. Nem?) Visszamegyek a szüleimhez, és megpróbálom egy életre elfelejteni Európát. Igazából nem értem, miért van oda érte minden amerikai. Elég szar hely és a sör is drágább, mint akárhol máshol a világon. Remélem, egy nap rájövök, hogy a picsába élhettél le itt huszonkét évet.

Azért köszönöm, hogy pár hónapig lakhattam a pecódban. Ha bármelyik csaj, akit felvittem oda, valaha betoppanna az ajtódban, felhatalmazlak, kis Szöszim, hogy azon nyomban gerincre vágjad őt (csalódást okozol még jobban, ha ezzel a lehetőséggel nem élsz). A CD gyűjteményem megtarthatod, de ha megtalálnád azt a zöld pólómat, amin az a beszívott macska van, kérlek, valahogy juttasd vissza hozzám. Kerestem mindenütt, de nem találtam.

Facebook-on még biztos beszélünk. Bocs, hogy ilyen hülyén válok el tőled, de biztos nem lenne jobb egyikünknek sem, ha nyálas rapszódiákat fogalmaznánk egy részegítő búcsúesten. Megérted, nem?

Majd rád gondolok, ha eszembe jutsz, kedves kis szőke Leroy-om.

Üdv,
Woody Jacks

TEMPLATE BY BEE at CAUTION 2.0
Vissza az elejére Go down
Isabel Moira Leroy
model •
Isabel Moira Leroy


Kor : 31
Kapcsolat : eljegyzett
Vele : George & Jonathan
Lakhely : Cité-sziget
Foglalkozás : modell
Titulus : naughty princess
Play by : Candice Swanepoel
Kép : Ivan Philippe Leroy 111_www.kepfeltoltes.hu_

Ivan Philippe Leroy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ivan Philippe Leroy   Ivan Philippe Leroy Empty2013-03-15, 02:00

Elfogadva!

Úgy örülök neked, bratyó! El sem tudom mondani, le sem tudom írni! <3
Először elgondolkoztam, hogy hova is vezet ez a sztori, kíváncsian vártam, hogy megismerhessem a testvérem jellemét, és be kell, hogy valljam.. Imádtam! Minden egyes szavát, pontját, vesszőjét..
Nincs is mibe belekötnöm, inkább elküldelek foglalózni, utána pedig elkaplak egy játékra!
Vissza az elejére Go down
 
Ivan Philippe Leroy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ivan Philippe Leroy
» Isabel Moira Leroy
» Isabel Moira Leroy
» Isabel Moira Leroy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the life of a model • :: ALKOTÁS :: Elfogadott életrajzok :: Outsider-
Ugrás: