the life of a model •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Welcome!

2013. március 11-én hivatalosan is megnyitott a fórum!
Sok szeretettel, és ölelő karokkal várjuk leendő játékosainkat! Gyertek, nézzetek szét, alkossatok, és játsszatok!
Navigation
Szabályzat
Világleírás
Csoportleírás
Életrajz minta
Canon karakterek
Keresett karakterek
Information
Hírek

Figyelem!
Jelenleg semmiféle közérdekű információval nem szolgálhatunk!
Staff
♔ Staff ♔

Statistics
Statistics

tagok: 18

model: 7
manager: 1
trainer: 0
helper: 1
outsider: 3
media: 1
Weather
Párizs, és környéke!

Napi átlaghőmérséklet:
1-5 °C
Éjszakai átlaghőmérséklet:
-3-0 °C
Legutóbbi témák
» Danielle Barelli- Készül
† kerosene s. delacroix Empty2013-10-12, 02:00 by Danielle Barelli

» Paul - készül
† kerosene s. delacroix Empty2013-09-05, 10:17 by Paul Walker

» Nightshade-Bane szerepjáték
† kerosene s. delacroix Empty2013-07-09, 19:20 by Vendég

» >>You want to kill me...
† kerosene s. delacroix Empty2013-06-13, 19:23 by Vendég

» Fotóstúdió
† kerosene s. delacroix Empty2013-04-28, 01:48 by Jake Everlise

» Rissa the List
† kerosene s. delacroix Empty2013-04-24, 05:13 by Karissa Peterson

» Arcfoglaló
† kerosene s. delacroix Empty2013-04-22, 04:24 by Jake Everlise

» Jake Everlise
† kerosene s. delacroix Empty2013-04-22, 04:18 by Kendall Swire

» Nathaniel Cox - coming
† kerosene s. delacroix Empty2013-04-22, 04:02 by Nathaniel H. Cox

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) 2024-04-08, 21:58-kor volt itt.

 

 † kerosene s. delacroix

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kerosene S. Delacroix
outsider •
Kerosene S. Delacroix


Kor : 32
Kapcsolat : bonyolult kapcsolatban
Lakhely : † under your bed
Foglalkozás : † official pervert
Titulus : † the evil one
Play by : † michael vampire

† kerosene s. delacroix Empty
TémanyitásTárgy: † kerosene s. delacroix   † kerosene s. delacroix Empty2013-03-13, 10:05


KEROSENE SEBASTIEN DELACROIX


21 ; outsiders ; michael vampire ;

† kerosene s. delacroix Tumblr_mi6azdXOee1rf3b43o1_500

THE LIFE OF A MODEL

A vécékagyló fölött térdeltem, próbálva valamennyi oxigént juttatva a tüdőmbe, de a testem ellenkezett, az izmaim minduntalan ellentmondtak az akaratomnak. Ujjaim görcsösen szorították az egykor fehér, most éppen piszkos porcelánt, de így is minduntalan lecsúsztak a pereméről, vörös nyomokat hagyva maguk után. Vér, könnyek és rettegés valamitől, amit nem is ismerek. Talán ez volt az, ami a legjobban jellemezhetné a mostani helyzetemet. A hajam kócos csomókban lógott a szemembe, de nem bírtam elsimítani azt az arcomból. Újra a vécé fölé hajoltam, majd megszabadítottam a testem az utolsó energiaforrásától is, magyarul a reggelim maradványaitól. Hogy őszinte legyek, abban a pillanatban irtóztam önmagamtól, mindattól, amit tettem a testemmel és a lelkemmel... De nem tehetek róla, hogy ennyire labilis az idegrendszerem mindazok után, ami történt.
Valaki dörömbölt az ajtón, így kényszerítve voltam arra, hogy felidézzem magamban, hol is vagyok és mit csinálok ott. Igazából a fürdőszobán kívül nem sok minden rémlett... Azt se tudtam, hogy kerültem ide, ebbe a helyiségbe, ebbe a házba. Egyáltalán kinek a háza volt ez? Vagy a lakása?
Valahol az agyonhajszolt agyam mélyén megjelent egy olyan gondolat, hogy nekem valahol a nagyvilágban van egy testvérem, történetesen Ripper, aki elvileg most életképes állapotban van és ha szépen megkérem, összeszed ebből a fogalmam sincs miből, amiben most vagyok. Vajon hogy reagálna, ha meglátna? Nem egyszer voltam már szétcsúszva a közelében, de sosem ennyire. Hiszen elég volt csak végignézni rajtam: a bőröm sápadt volt és sötét meggyszínű hegek borították, amelyek közül egyik-másik még vérzett is. Valahol a földön még néhány penge is volt, egy-egy kisebb vértócsa közepén, amik épp csak elkezdtek rászáradni a fürdőszoba fagyos, hófehér csempéjére. Ködös tekintetem próbált értelmes mintákat találni a vágások kusza rengetegében, de elég gyorsan feladtam a próbálkozást. Ehelyett a szemben lévő falat díszítő, a földtől egészen a plafonig érő tükröt figyeltem, pontosabban az abban díszelgő tükörképem... És hogy őszinte legyek, megijedtem magamtól.
A hajam kócos, vértől csatakos csomókban hullott az arcomba, a szemeim, amik jobb napjaikon aranyszínűek és csillognak, most mattok voltak és élettelenek, mint a holtaknál. A testemen inkább nem is mertem végignézni... Úgyis csak hegek sokaságát látnám, a neoncső jeges fényében csillogó vércseppeket, a lassan megnyúló árnyakat, amik felém nyújtják a karmos mancsaikat...
Remegő ujjaim lefejtettem a vécékagyló pereméről és szinte mechanikus mozdulatokkal nyúltam a hozzám legközelebb heverő penge felé. Csak egy vágás, egyetlen egy... És ez lesz a számomra a megváltás, a megkönnyebbülés, a halál angyalának lágy érintése... A csuklóm vékony, sebekkel borított bőréhez szorítottam a hideg fémet és ejtettem rajta egy utolsó vágást... Aztán elnyelt a Sötétség... Eljött számomra a megváltás.



TEMPLATE BY BEE at CAUTION 2.0


A hozzászólást Kerosene S. Delacroix összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2013-03-13, 10:14-kor.
Vissza az elejére Go down
http://sleepwithsinners.hungarianforum.com/
Isabel Moira Leroy
model •
Isabel Moira Leroy


Kor : 31
Kapcsolat : eljegyzett
Vele : George & Jonathan
Lakhely : Cité-sziget
Foglalkozás : modell
Titulus : naughty princess
Play by : Candice Swanepoel
Kép : † kerosene s. delacroix 111_www.kepfeltoltes.hu_

† kerosene s. delacroix Empty
TémanyitásTárgy: Re: † kerosene s. delacroix   † kerosene s. delacroix Empty2013-03-13, 10:09

Elfogadva!

Kedvesem, semmi kivetnivalót nem találtam az életrajzodban. Élvezettel olvastam soraidat, és tetszett! Főleg az, hogy nem egy sablonos, megszokott karaktertípust választottál.
Élvezetes játékokat kívánok neked! Tehát, irány foglalózni! <3
Vissza az elejére Go down
 
† kerosene s. delacroix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ‡ Ripper Desdemona Delacroix ‡

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
the life of a model • :: ALKOTÁS :: Elfogadott életrajzok :: Outsider-
Ugrás: